Nepeta cataria L.

J. Zorn, D.L. Oskamp, Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 3: t. 296 (1796)

drawing:
engraving:

family: Labiatae
subfamily: Nepetoideae
tribe: Mentheae
subtribe: Nepetinae

epithet cited: catarius,-a,-um
epithet recognized: catarius,-a,-um

Illustration contributed by:
www.BioLib.de

permalink to this page: http://plantillustrations.org/illustration.php?id_illustration=151087

full size (if available)

Synonyms:
  1. Calamintha albiflora Vaniot
  2. Glechoma cataria (L.) Kuntze
  3. Glechoma macrura (Ledeb. ex Sprengel) Kuntze
  4. Nepeta americana Vitman
  5. Nepeta bodinieri Vaniot
  6. Nepeta cataria (Dumort.) Lej.
  7. Nepeta citriodora Dumort.
  8. Nepeta laurentii Sennen
  9. Nepeta macrura Ledeb. ex Sprengel
  10. Nepeta minor Miller
  11. Nepeta mollis Salisb.
  12. Nepeta ruderalis Boiss.
  13. Nepeta tomentosa (Gilib.) Vitman
  14. Nepeta vulgaris Lam.
  15. Mentha nepeta Bulliard

no HD illustration available (3)
no HD illustration available
Nepeta cataria L.
J. Zorn, D.L. Oskamp, Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 3: t. 296 (1796)
viewport:
v. beta 4.3 smartphone/2017-04-03


SID: r7e96d66q3pbscc1qc5u1g7sk1
SESSION date in: 2019-07-19
SESSION time in: 09:54:36
SESSION unix time in : 1563522876
SESSION unix time out: 1563523476
time_left: 600
current unix time :1563522876
SESSION name: PHPSESSID
SESSION IP: 18.232.99.123