Allium sativum L.
cited name:
Allium sativum L.

J. Zorn, D.L. Oskamp, Vervolg op de Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 1: t. 32 (1813)

drawing:
engraving:

family: Amaryllidaceae
subfamily: Allioideae
tribe: Allieae
subtribe:

epithet cited: sativus,-a,-um
epithet recognized: sativus,-a,-um

Illustration contributed by:
www.BioLib.de

permalink to this page: http://plantillustrations.org/illustration.php?id_illustration=155196


full size x

original

Synonyms:
  1. Allium arenarium Sadler ex Rchb.
  2. Allium controversum Schrader ex Willd.
  3. Allium longicuspis Regel
  4. Allium ophioscorodon Link
  5. Allium pekinense Prokh.
  6. Allium sativum (Schrader ex Willd.) Nyman
  7. Allium sativum (Schrader ex Willd.) K.Richt.
  8. Allium sativum (Link) Schübl. & G.Martens
  9. Allium sativum (Link) Döll
  10. Allium sativum (Prokh.) F.Maek.
  11. Allium sativum (Prokh.) Makino
  12. Allium sativum Gren. & Godr.
  13. Allium sativum (Gren. & Godr.) K.Richt.
  14. Allium scorodoprasum Regel
  15. Allium scorodoprasum (Regel) K.Richt.
  16. Porrum ophioscorodon (Link) Rchb.
  17. Porrum sativum (L.) Rchb.

no HD illustration available (3)
no HD illustration available
Allium sativum L.
J. Zorn, D.L. Oskamp, Vervolg op de Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 1: t. 32 (1813)
viewport:
v. beta 4.3 smartphone/2017-04-03


SID: o06um6helrvg4nlc8slil0n5j0
SESSION date in: 2019-10-19
SESSION time in: 12:20:47
SESSION unix time in : 1571480447
SESSION unix time out: 1571481047
time_left: 600
current unix time :1571480447
SESSION name: PHPSESSID
SESSION IP: 18.207.134.98